Капітальні ремонтні роботи центрального парку Синельникового

від admin

У Синельниковому осучаснять центральний парк по вулиці Гурджуанська

Капітальні ремонтні роботи центрального парку по вулиці Гурджуанська були розпочаті на початку вересня цього року. Всі роботи будуть виконані за державні гроші.

У ході реалізації проєкту у парку замість естради «Ракушка» облаштують сучасну криту сцену для виступів артистів та майданчик для глядачів. Установлять також і інші майданчики: дитячі, спортивні, ігрові (для гри у шахи та шашки), ролердром. Облаштують тротуари для пішоходів та бігові доріжки, якими будуть користуватися також і учні ліцею №1.

«Цей парк дійсно стане центром відпочинку для усіх верств населення міста, — говорить міський голова Дмитро Зражевський. – Тут проводитимемо усі офіційні свята. Наразі вивчається питання щодо з’єднання його із парком, де Меморіал Слави, та обмеження руху автомобілів в районі ліцею №1. Це дозволить створити безпечні умови для руху наших ліцеїстів та для усіх громадян, хто завітає до парку».

Керівник міста особисто перевірив хід виконання робіт, поспілкувався із підрядниками. На сьогоднішній день через систему електронних закупівель «Прозоро» укладено всі угоди, проводяться роботи щодо демонтажу старої паркової огорожі, реконструкції сцени, видаленню порослі та пнів, санітарна обрізка дерев, підготовчі роботи для улаштування пішохідних доріжок.

Термін виконання робіт — кінець 2021 року — зазначив міський голова Дмитро Зражевський.

Читайте также: Последние новости за сегодня.

Еще интересные новости