Коли в місті відкриються дитячі садки

від admin

01 червня 2020 року у міськвиконкомі відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Було відзначено, що в місті Синельникове зберігається стабільна епідеміологічна ситуація. Нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не виявлено. Всього в місті Синельникове зафіксовано 1 випадок захворювання на COVID-19.

Через сприятливу епідемічну ситуацію, що склалася на території Дніпропетровської області. І відповідає вимогам чинного законодавства, на комісії обговорили питання щодо відміни в місті чергових обмежень.

Так з 01 червня, з урахуванням рекомендацій МОЗ, дозволяється робота закладів фізичної культури і спорту. (у тому числі проведення навчального тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних школах, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб). За умови перебування в приміщенні не більш 1 відвідувача на 10 м2 площі.

Також дозволяється відвідування занять у групах не більше ніж 10 осіб у закладах освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, отримання документів про професійну (професійно-технічну) освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих.

З 09 червня 2020 року в місті відновлять діяльність заклади дошкільної освіти за умови неухильного виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 25.

Як садочки працюватимуть в умовах пандемії коронавірусу розяснює міністр охорони здоров’я

Як працюватимуть дитячі садочки після карантину:
— медичні працівники повинні провести роз’яснювальні роботи з працівниками дитячих садочків, які у групі ризику;
— батькам заборонять вхід до садочків;
— всі збори проводитимуть онлайн;
— запровадять щоденні огляди вихованців;
-зобов’яжуть регулярно проводити дезінфекцію і провітрювання за графіками;
-для кожної групи зроблять окремий вхід;
-накладуть заборону на проведення спільних свят і на об’єднання груп.

Читайте также: Последние новости за сегодня.

Рекомендації батькам або особам, які їх замінюють:
-кожного ранку перед тим як відвести дитину до садочка, батьки обов’язково мають перевіряти температуру та стан її здоров’я (наявність симптомів грипу та ГРВІ);
-коли привели дитину до садочка – не заходити у приміщення, а передати дитину вихователю, повідомивши про стан її здоров’я;
-комунікувати з адміністрацією садочків та вихователями дистанційно: телефоном або через інтернет-засоби;
-дотримуватися особистої гігієни та стежити за її дотриманням у дітей;
-якщо дитина захворіла і напередодні була у садочку – обов’язково повідомити про це адміністрацію закладу;
-якщо дитина захворіла – батьки мають по-можливості ізолювати її в окрему кімнату та забезпечити індивідуальними предметами користування, які необхідно дезінфікувати, а приміщення, де перебуває хвора дитина, постійно провітрювати.

Як діяти у разі виявлення хворої дитини або дитини з підвищеною температурою у дитячому садочку:
-вихователь повинен поінформувати про це медичного працівника та керівника закладу;
-керівник має зв’язатися з батьками та медичною установою;
-медичний працівник має ізолювати хвору дитину в кабінет – ізолятор;
-діти і працівники, які контактували з дитиною також ізолюються в окремому приміщенні – потім виводяться на свіже повітря;
-після чого місця, де вони перебували, дезінфікують;
-до встановлення діагнозу хвора або з відповідними симптомами дитина та усі контактні особи мають перебувати на самоізоляції.

Еще интересные новости