Обласні змагання з дзюдо у Синельниково

від admin

07 лютого 2021 року на базі філіалу Синельниківської ДЮСШ (розташованого у навчально-виховному комплексі) відбулися спортивні змагання – Першість КЗ ОДЮСШ з дзюдо Дніпропетровської обласної ради.

Свої сили, вміння та навички у поєдинках випробовували юнаки та дівчата 2007-2008 років народження з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Новомосковська. Місто Синельникове представили вихованці Синельниківської філії обласної ДЮСШ з дзюдо під керівництвом тренера Олександра Недвиги. Сьогодні в Синельниковому активно працює і міська Федерація дзюдо, яку нещодавно очолив Віталій Дерев’янко.

Учасників змагань привітали: заступник міського голови Сергій Бірюков, І Віце-президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Сергій Балабан, директор КЗ ОДЮСШ з дзюдо Денис Біліченко.

Як зазначив, Сергій Балабан, змагання проводилися з метою підвищення майстерності юних спортсменів, а також виявлення перспективних, які гідно представлятимуть Дніпропетровщину на всеукраїнських змаганнях. Керівник обласної федерації впевнений, що наші дзюдоїсти обов’язково досягнуть високих результатів у спорті та стануть гордістю країни.

Змагання пройшли у теплій, дружній атмосфері. Гідно виступили і синельниківські спортсмени. Призові місця у своїх вагових категоріях вибороли:

І місце: Василенко Дмитро, Черниченко Кирило, Симоненко Олександра, Недвига Ярослава, Паученко Вікторія, Боздуган Аріадна, Замкова Дар’я, Гладкая Анна;

Читайте также: Последние новости за сегодня.

ІІ місце – Левченко Софія;

ІІІ місце – Захаров Ілля, Ковальов Богдан, Мотайло Ігор, Бочарніков Олег.

Призери нагороджені грамотами та медалями, а переможці абсолютної вагової категорії – кубками та медалями.

За підсумками змагань, на Чемпіонаті Україні з дзюдо місто Синельникове представлятимуть шість дівчат та два юнаки. Це — дуже гарна новина для синельниківської громади. Тож вітаємо наших юних дзюдоїстів та їхнього тренера Олександра Недвигу! Бажаємо досягти високих результатів та повернутися додому з нагородами!

Підсумовуючи, Сергій Балабан відзначив високий рівень матеріально-технічної бази філіалу Синельниківської ДЮСШ, що знаходиться у НВК.

 

Еще интересные новости