Приємні подарунки до Дня міста отримали дітлахи

від admin

Приємні подарунки до Дня міста отримали дітлахи – мешканці східної частини Синельникове та мікрорайону по вулиці Миру.

15 вересня 2021 року по вулиці Матросова (на перехресті з Деповською) та біля будинків №1 та №43 по вулиці Миру відбулося урочисте відкриття нових ігрових дитячих майданчиків. Придбали та облаштували їх за кошти бюджету синельниківської громади через систему електронних закупівель «Прозоро».

Ініціаторами встановлення нового обладнання виступили активісти кварталу №30 та вищеназваних багатоповерхівок. Саме вони звернулися до міської влади з проханням облаштувати ігрові майданчики для дітвори за даними адресами, на що отримали позитивну відповідь. Обладнання для своїх майданчиків заявники обирали за власним бажанням та потребами з каталогу, який надало управління ЖКГ та комунальної власності міської влади разом із виконавцем робіт.

Так, завдяки спільним діям міської влади та громадськості на майданчику по вулиці Матросова і з’явився новий ігровий комплекс, гойдалка, карусель, лава. Подвір’я будинку №43 поповнили ігровий комплекс, карусель, лава — гойдалка, вуличний тенісний стіл. Ігровий комплекс, карусель, гойдалка, пісочниця та гірка відтепер радуватимуть дітвору будинку №1 та прилеглих по вулиці Миру.

У заходах взяв участь міський голова Дмитро Зражевський. «Веселий дитячий сміх, усмішки на обличчях дітей та дорослих – це те, заради чого ми працюємо, — говорить міський голова Дмитро Зражевський. – Кожна дитина потребує прогулянок на свіжому повітрі, хочеться, щоб для цього були сприятливі умови. Тож відтепер і біля цих багатоповерхових будинків, у приватному секторі міста, діти зможуть проводити вільний час з користю для свого здоров’я. Прагнемо, щоб в нашому місті щороку таких майданчиків ставало більше, тому цю роботу будемо продовжувати і в подальшому».

Звертаючись до малечі, керівник міста висловлював переконання, що діти будуть дбайливо ставитися до нового спільного майна, а потім, разом зі сміливцями, перерізав традиційні червоні стрічки, спілкувався з дітворою та їх батьками, пересічними громадянами, а на подвір’ї будинку №43 не стримався сам — зіграв у настільний теніс.

Читайте также: Последние новости за сегодня.

Діти з радістю опановували нові гірки, гойдалки, а також проявили себе в ігрових розважальних програмах за участю казкового Діда Мороза, Шахової Королеви та її помічників – юних вихованців Зразкового театрального колективу «Експромт». Нагородою стали солодощі, які отримав кожен.

«Нові атракціони одразу припали малечі, дітям молодшого шкільного віку до душі. Кожна дитина тут може обрати заняття за бажанням: чи то потренувати м’язи, чи просто погойдатися з друзями на гойдалці», — ділилися враженнями дорослі та висловлювати слова подяки всім, хто втілив дитячі мрії в життя.

Серед тих, хто надав активну допомогу – депутати Синельниківської міської ради: Олена Заіка та Андрій Романовських (ПП «Слуга Народу»), Євгенія Запара та Тетяна Швець (ВО «Батьківщина»), Володимир Дунаєв (ПП «Блок Вілкула «Українська перспектива»).

Еще интересные новости