Прокуратура вимагає суворого покарання

від admin

Синельниківською місцевою прокуратурою оскаржується вирок суду першої інстанції через м’якість призначеного покарання 41-річному громадянину за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115, ст.348 та ч.1 ст.125 КК України (умисне вбивство, замах на вбивство працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків, умисне легке тілесне ушкодження,).

Встановлено, що раніше судимий чоловік, маючи незняту та непогашену судимість, на шлях виправлення не став та продовжив скоювати злочини.

Так, подія сталася у вересні 2018 року у будинку підсудного в м.Синельникове. Під час сімейної сварки вказаний громадянин, будучи у стані алкогольного сп’яніння, дерев’яною палкою наніс 5-річному синові не менше шести ударів по обличчю, голові та шиї, спричинивши йому легкі тілесні ушкодження. Далі зловмисник схопив дерев’яну биту та наніс жінці близько 20 ударів по тілу, внаслідок чого остання втратила свідомість. Не зупиняючись на досягнутому, чоловік облив потерпілу водою, щоб вона швидше прийшла до тями, а згодом забив до смерті.

Коли на місце злочину прибув наряд поліції, обвинувачений намагався позбавити життя одного з правоохоронців, накинувшись на нього з сокирою,  проте свій умисел не довів до кінця, оскільки поліцейський вчасно застосував табельну вогнепальну зброю.

Вироком Самарського районного суду м. Дніпропетровська зловмиснику призначено покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.

Прокуратура не погодилась з таким рішенням суду та вимагає більш суворого покарання для обвинуваченого.

Читайте также: Последние новости за сегодня.

Наразі судовий розгляд апеляційної скарги триває.

Синельниківська місцева прокуратура

Еще интересные новости