У закладах освіти міста пролунав останній дзвоник

від admin

Сьогодні, 24 травня 2019 року, для учнів навчальних закладів міста пролунав останній шкільний дзвоник. Урочисті лінійки відбулися в школах міста та навчально-виховному комплексі, в яких здобувають освіту понад 3 600 дітей.

Педагогів, дітей та батьків із завершенням навчального року привітали представники міської влади та міського відділу освіти. Побажали дітям гарно відпочити на канікулах, набратися сил, а випускникам, для яких цей дзвоник став справді останнім — реалізувати свої здібності, таланти, успішно побудувати власну долю, бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни.

Гості щиро подякували вчителям, які своєю любов’ю та невтомною працею допомагають дітям пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності.

Сонячний травневий ранок, зворушливі шкільні вальси та сучасні танцювальні флешмоби, виступи першокласників та десятикласників — наступників випускників, пісні та вірші про незабутні шкільні роки, милі подарунки від першачків у вигляді маленьких шкільних дзвоників, сльози на очах батьків, вчителів, найстарших учнів школи — таким залишиться цей день у пам’яті випускників та всіх, хто завітав сьогодні на Свято останнього дзвоника на подвір’я навчальних закладів міста.

Цього року у самостійне доросле життя сім шкільних родин Синельникового відпускають 168 одинадцятикласників.

Читайте также: Последние новости за сегодня.

Еще интересные новости