21 травня 2019 року на стадіоні Синельниківської дитячо-юнацької спортивної школи відбулося урочисте відкриття триденного фестивалю «Відкриті уроки футболу».

Таке футбольне свято проходить не лише в нашому місті, а й в різних регіонах України. Це — спільний проект допомоги дітям-переселенцям від Федерації футболу України та Європейського Союзу.

Фестиваль залучає регіональні федерації футболу і клуби, школи, батьків, органи місцевого самоврядування, поліцію, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції дітей -вимушених переселенців і молоді з Донбасу і Криму та їхніми однолітками з приймаючих громад.

Фестиваль відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри, незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя серед молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами.

У цей день у заході, що пройшов у Синельниковому, було залучено близько 200 дітей.

В урочистостях взяли участь почесні гості: секретар Синельниківської міської ради Олена Заіка, сектор-менеджер Представництва Європейського Союзу в Україні Вадим Штірбу, національний координатор проекту від Федерації футболу України Євгеній Столітенко, виконавчий директор Федерації футболу Дніпропетровської області Ярослав Дерев’янко.

Читайте также: Последние новости за сегодня.

Після офіційного відкриття заходу, для дітей волонтери провели спільну веселу розминку під музику. А потім, поділившись на команди, усі випробували себе у веселих майстер-класах та іграх, що проходили у 12-ти секторах фестивалю. Кожна команда, виконавши завдання із заздалегідь розкладеним інвентарем, робила перехід на другий сектор під музику однаково – колонками, поклавши руки один одному на плечі, поки всі не побували на визначеній кількості секторів.

У перервах діти мали змогу перепочити та підкріпитися запашною здобою, про яку подбала міська влада.

Федерація футболу України підготувала та вручила учасникам фестивалю подарунки. Це — футбольні м’ячі і футболки для кожного учасника, спортивний інвентар та екіпіровку для волонтерів, дипломи учасників фестивалю.

Музичні подарунки подарував усім вокально-хореографічний колектив “Натхнення” міського центру дитячої та юнацької творчості.

Футбольне свято пройшло весело, жваво, в атмосфері дружби, доброзичливості та взаємопідтримки. Кожна дитина поверталась додому трохи втомленою, але заряджена гарним настроєм, позитивною енергією та бажанням робити тільки добрі справи.

Еще интересные новости